2 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل برای اهالی 1034 روستا با پیشنهاد وزیر ارتباطات

2 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل برای اهالی 1034 روستا با پیشنهاد وزیر ارتباطات

2 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل برای اهالی 1034 روستا با پیشنهاد وزیر ارتباطات

در مراسم رونمایی از دسترسی 1034 روستا به شبکه ملی اطلاعات، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیشنهاد ارائه دو گیگابایت اینترنت رایگان 48 ساعته را به اهالی 1034 روستا ارائه داد و ایرانسل آن را محقق کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، صبح امروز 24 خردادماه 1399، طی مراسمی که به مناسبت رونمایی از دسترسی 1034 روستا به شبکه ملی اطلاعات، در سالن آمفی تئاتر ساختمان مرکزی ایرانسل، برگزار شد، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات پیشنهاد داد که ایرانسل به اهالی این روستاها 2 یا 3 گیگابایت اینترنت رایگان 48 ساعته، ارائه دهد.

وزیر ارتباطات: می‌گویند 2 گیگ اینترنت خطرناک است، اما کام مردم را اینطور شیرین کنید

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خطاب به دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل گفت: حال که فرآیند مهم توسعه دسترسی را برای مردم فراهم کردید، برای این‌که کام مردم مناطق در تمام این 1034 روستا شیرین شود، از طرف خودتان بسته‌ای برای استفاده رایگان از خدمات در نظر بگیرید و از طریق پیامک به مردم این روستاها اطلاع دهید.

وزیر ارتباطات که در این مراسم ایرانسل را به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران خطاب قرار می‌داد با توجه به برخی مطالب منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی بعد از ارائه این پیشنهاد، گفت: البته می‌گویند 2 گیگ اینترنت خطرناک است، اما کام مردم را اینطور شیرین کنید.

دقایقی بعد از ارائۀ این پیشنهاد، بسته 2 گیگابایتی 48 ساعته اینترنت رایگان، برای کسانی که طی روزهای گذشته در محل این 1034 روستا حضور داشته‌اند، فعال و طی پیامکی، به آن‌ها اطلاع رسانی شد.

در این مراسم، وزیر ارتباطات، ایرانسل را «بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران»، «پیشگام حرکت به سمت تحول دیجیتال در کشور» و «نمره اول» در ارائه خدمات دیجیتال به مردم، در کلاس رقابت با سایر اپراتورها عنوان کرد.

وزیر ارتباطات همچنین اعلام کرد که ایرانسل انصافاً در حرکت به سمت تحول دیجیتال پیشگام بوده و «نمرۀ اول» در ارائه خدمات دیجیتال به مردم، در کلاس رقابت با سایر اپراتورها بوده است.

5

دیدگاهتان را بنویسید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.

14 + 11 =