10 مقاله که باید پیش از تجربه بازی سایبرپانک 2077 بخوانید

10 مقاله که باید پیش از تجربه بازی سایبرپانک 2077 بخوانید

10 مقاله که باید پیش از تجربه بازی سایبرپانک 2077 بخوانید

بعد از عرضه بازی سایبرپانک 2077 بسیاری از طرفداران از آن ناامید شدند. منتقدان بر اساس نسخه پی سی بازی را قضاوت کردند و به آن نمره قبولی دادند. اما نسخه کنسولی بازی به زحمت و با ایرادات فراوان اجرا می‌شود. در حالی که سی دی پراجکت رد، سازنده لهستانی بازی قول داده ایرادات آن را در ماه‌های آتی برطرف کند، شما می‌توانید با کمی حوصله به خرج دادن از بازی لذت ببرید. اگر نسخه پی سی را بازی می‌کنید تقریبا با مشکلی که بازی را غیرقابل اجرا کند مواجه نخواهید شد. و اگر نسخه کنسولی بازی را تهیه کرده‌اید، بهتر است فعلا صبر کنید. در هر دو صورت، پیشنهاد می‌کنیم که پیش از شروع تجربه بازی، این ده مقاله کوتاه درباره بازی سایبرپانک 2077 را بخوانید.

برای خواندن هر کدام از مقاله‌ها روی لینک تیتر آن کلیک کنید.

10 داستان سایبرپانک پیشنهادی پیش از تجربه بازی

الان نگاه دنیا به مناظر شوم و صداهای «نایت سیتی» از بازی جدید «سی‌دی‌ پراجکت رد»، سایبر پانک 2077 است. پیشنهاد ما به شما این است که پیش از این‌که به سراغ این بازی بروید، این لیست کامل از بعضی از عناوین درجه یک، های‌تک، Low-Life Cyberpunk، می‌تواند کمک کند تاغرق شدن در این دنیا آسان‌تر شود. انتظار چیزهای واضح مثل «بلیدرانر»، «عنصر پنجم»، یا «گوست این د شل» را در این لیست نداشته باشید، می‌خواهیم خیلی عمیق‌تر برویم.

7 بازی که پیش از تجربه سایبرپانک 2077 باید بازی کنید

خود واژه سایبرپانک در حقیقت اسم یک ژانر است که درباره آینده‌ای تاریک است. آینده‌ای که دولت‌ها ضعیف شده و شرکت‌ها و سرمایه‌داران دنیا را اداره می‌کنند و فاصله طبقاتی تقریبا غیر قابل گذر است. داستان‌ها، فیلم‌ها و بازی‌های سایبرپانک زیادی ساخته شده‌اند. بازی‌هایی که می‌توانید تا پیش از تجربه بازی سایبرپانک 2077 خود را با آنها سرگرم کنید و ما در اینجا قصد داریم چند بازی خوب این ژانر را به شما معرفی کنیم.

10 بازی که شما را برای سایبرپانک 2077 آماده می‌کنند

بازی سایبرپانک 2077 (Cyberpunk 2077) قطعا مهم‌ترین بازی امسال است. تقریبا همه‌ی بازی‌های سال 2020 تحت تاثیر این بازی قرار گرفتند و عده‌ی بی‌شماری از طرفداران منتظر عرضه آن هستند. اما تجربه این بازی مهم و منحصر به فرد است، بنابراین باید تا جای ممکن خود را برای آن آماده کنید. در ادامه 10 بازی مهم که شما را برای سایبرپانک 2077 آماده می‌کنند را معرفی کرده‌ایم.

در جستجوی سایبرپانک در بازی Cyberpunk 2077

در دومین بررسی دموی بازی Cyberpunk 2077 دوباره به نایت سیتی برمی‌گردیم تا به دنبال انسانیت، تفسیر و توصیفی از روابط اجتماعی و جلوه‌‌های نازیبای این ژانر علمی-تخیلی باشیم. فارغ از توانایی استودیو CD Projekt Red در خلق روایت‌های انسانی پیچیده، خود ژانر سایبرپانک به لحاظ به تصویر کشیدن افراد و اجتماع در آینده‌ای افراطی جذاب به نظر می‌رسد. می‌توان گفت که سایبرپانک با پوسته هیجان‌انگیزش ما را به خود جلب می‌کند، اما بهترین داستان‌های سایبرپانک آن‌هایی هستند که بدترین گرایشات و هنجارشکنان جامعه مدرن را برایمان آشکار می‌کنند.

همراهان شما می‌توانند نوع بازی کردن شما در سایبرپانک 2077 را تغییر دهند

سایبرپانک 2077 شبیه بازی‌هایی است که بیش از یک بار آن‌ها را تجربه می‌کنید. همه چیز در بازی می‌توانند روی سبک بازی کردن شما تاثیر بگذارند و تغییرات آن‌قدر زیاد هستند که باعث شوند نوع بازی کردن شما در سایبرپانک 2077 هر بار متفاوت از دفعه‌ی قبلی باشد.

ماجراجویی در این بازی با سه پیش‌درامد مجزای قابل بازی آغاز می‌شود. بر اساس داستان پیش‌زمینه‌ای که برای شخصیت بازی V انتخاب می‌کنید، که لایف‌پس (مسیر زندگی – Lifepath) نام دارند، مسیر داستان و تجربه‌ی شما تغییر می‌کند.

چیزهایی که باید درباره گیم پلی بازی سایبرپانک 2077 بدانید

سایبرپانک 2077 یک بازی جاه‌طلبانه و جهان‌ باز است که توسط CD Projekt Red در دست ساخت قرار دارد. استودیویی که توانست با سری «ویچر» توانمندی خود را در صنعت بازی‌سازی ثابت کند. در ادامه همه‌ی چیزهایی که از گیم‌پلی بازی سایبرپانک 2077 می‌دانیم را مرور خواهیم کرد.

با پلی استایل Corpo در بازی سایبرپانک 2077 آشنا شوید

استودیو CD ProjektRed در دومین قسمت نایت سیتی وایر، به بررسی دقیق‌تر مسیر شخصیتی Corpo (کورپو) در بازی سایبرپانک 2077 پرداخت.

نمایش مسیر شخصیتی کورپو در بازی سایبرپانک2077 با اتهامی درباره دیرکرد تدوین تعدادی گزارش شروع شد. برعکس مسیرهای شخصیتی Street Kid و Nomad در نایت سیتی، دغدغه اصلی کورپوها پول، قدرت و طبقه اعبان شهر است.

با پلی استایل Nomad در بازی سایبرپانک 2077 آشنا شوید

بر خلاف دیگر مردمان، Nomadها خانواده‌های خود را در بیابان‌ها انتخاب می‌کنند، که از کلان شهر بازی فاصله دارد. در عین حال، با توجه به Nomad در بیشترین تریلرهای سایبرپانک 2077، خانواده‌ی آن‌ها بخش بخش هستند، برای همین است که به سمت Night City می‌روند.

اضافه کاری اجباری و بازی سایبرپانک 2077 – آن سوی درهای بسته استودیو

نزدیک به یک دهه از خبر تولید بازی سایبرپانک 2077 می‌گذرد. این بازی با تبلیغات پر هیاهوی خود تا به حال سه بار تاخیر در زمان انتشار داشته است. بر اساس گزارش‌ها، کارمندان استودیو لهستانی CD Projekt Red بیش از یک سال است که به کار طولانی مدت یا همان کرانچ برای پایان دادن به ساخت بازی سایبرپانک 2077 در هفته‌های شش روزه مشغول هستند.

راهنمای بازی سایبرپانک 2077 – نکاتی که باید پیش از بازی بدانید

پس از ده سال انتظار بالاخره این بازی اینجاست. اگرچه توصیه می‌شود تا انتشار آپدیت‌ها و برطرف شدن همه باگ‌های بازی سراغش را نگیرید، احتمالا شما هم مثل ما بسیار مشتاق تجربه سایبرپانک 2077 هستید. بازی بزرگی که احتمالا مهم‌ترین بازی امسال است. این بازی کمی بیشتر شبیه یک بازی نقش‌آفرینی روی کاغذ است تا یک بازی ویدیویی. بعضی از قسمت‌های بازی برایتان آشنا خواهد بود، و بعضی بخش‌های دیگر آن شما را وادار به مبارزه با غریزه‌تان می‌کند. برای همین بهتر است قبل از شروع ماجراجویی‌تان در نایت سیتی راهنمای بازی سایبرپانک 2077 را با دقت بخوانید.

بازی سایبرپانک 2077 بازی بزرگی است و تمام کردن آن به چندین ساعت وقت نیاز دارد. اما فعلا برای شروع کردن آن هم بهتر است عجله نکنید. وقتی این 10 مقاله را خواندید، تازه می‌توان گفت که شما با پوسته‌ای از بازی سایبرپانک آشنا شده‌اید. همچنین می‌دانید که باید از یک اثر سایبرپانک چه انتظاری داشت. همچنین با یک بازی علمی تخیلی نقش آفرینی جهان باز چگونه رفتار کرد. وقتی این‌ها را بدانید، کنار آمدن با سایبرپانک و زندگی کردن در نایت سیتی خیلی ساده‌تر می‌شود.

با ما در فارنت همراه باشید.

6

دیدگاهتان را بنویسید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.

هفده + 12 =