پیام هشدار اپل به یک افشاکننده چینی برای درز اطلاعات محرمانه

پیام هشدار اپل به یک افشاکننده چینی برای درز اطلاعات محرمانه

پیام هشدار اپل به یک افشاکننده چینی برای درز اطلاعات محرمانهتمام شرکت‌ها تلاش می‌کنند تا اطلاعات محصولات خود را تا پیش از زمان معرفی رسمی، محفوط نگه دارند. اپل نیز در این زمینه تلاش‌های زیادی کرده اما تقریبا همیشه اطلاعات و حتی تصاویر محصولات مهم اپل پیش از معرفی فاش می‌شوند. با این که بسیاری از این اطلاعات فاش شده درست نیستند اما اپل می‌خواهد افشای اطلاعات درباره محصولات بعدی خود را برای افشاگران سخت‌تر کند. پیام هشدار اپل به یک افشاکننده چینی در همین راستا ارسال شده است.

پیام هشدار اپل به قابل اتکاترین افشاکننده چینی

کاربری که با نام Kang شناخته می‌شود یکی از قابل اعتمادترین افشاگران محصولات اپل است. او همچنین در وب‌سایت AppleTrack رتبه اول قابل اعتمادترین افشاگران را دارد. اما او به تازگی هشداری از طرف اپل دریافت کرده است.

جالب است بدانید این افشاگر پیش از معرفی سری آیفون 12 توسط اپل، بسیاری از مشخصات مهم این سری از جمله قیمت، رنگ‌ها، زمان عرضه و برخی از مشخصات آن‌ها را فاش کرده بود.

در نامه اپل اسکرین شات‌هایی از پست‌های منتشر شده توسط این کاربر وجود دارد. در این اسکرین شات‌ها پست‌های منتشر شده توسط Kang در مورد اطلاعات فاش شده از محصولات اپل و حتی پستی درباره مشکل این کاربر با شرکت اپل وجود دارد که نشان می‌دهد اپل فعالیت این کاربر را زیر نظر داشته است.

با توجه به نامه هشداردهنده ارسال شده توسط اپل به این افشاگر و چندین افشاگر دیگر مانند Ben Geskin، به نظر می‌رسد این شرکت نگرانی‌هایی درباره افشای اطلاعات محصولاتش پیش از معرفی و عرضه داشته باشد. در نامه حقوقی ارسال شده توسط اپل به برخی از افشاگران اعلام شده اطلاعات فاش شده می‌تواند در اختیار رقبای اپل قرار بگیرد و مشتریان را به اشتباه بیندازد.

هنوز مشخص نیست اپل چقدر در مقابله با افشاگران جدی باشد اما می‌توان دید این شرکت می‌خواهد اقدامات شدیدتری در مقابله با این افراد داشته باشد. اپل هنوز درباره ارسال هشدار به برخی از افشاگران اظهار نظری نداشته است. اما ممکن است تا زمان معرفی سری آیفون 13 که مهم‌ترین محصول امسال اپل است، این شرکت اقداماتی حقوق علیه افشاگران انجام دهد.

5

دیدگاهتان را بنویسید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.

بیست − هجده =