قابلیت جدید مرورگر Edge جستجو در نوار کناری

قابلیت جدید مرورگر Edge

قابلیت جدید مرورگر Edge جستجو در نوار کناری ؛ مایکروسافت ویژگی‌های جدید مرورگر Edge را معرفی کرد. اولین ویژگی جدید مرورگر Edge مایکروسافت، قابلیت خلاقانه جستجوی آنی در نوار کناری است که به شما امکان می‌دهد بدون ترک زبانه و صفحه‌ای که در ان هستید، به جستجوی عبارت مورد نظر خود بپردازید.

در ادامه با وب سایت بروز 24 همراه باشید و با قابلیت های جدید این مرورگر آشنا شوید؛ در این مروگر Edge مایکروسافت می توانید متنمورد نظر خود را در داخل یک صفحه علامت زده و با کلیک راست بر روی آن و انتخاب گزینه “جستجو در نوار کناری”، نتایج را در صفحه‌ای که در حال مشاهده آن هستید، ببینید.

همکاری پینترست با مایکروسافت

قابلیت جدید دیگر مرورگر Edge مایکروسافت با همکاری پینترست ایجاد شده است و در این ویژگی، در صورت فعال بودن آن، پیشنهادات مرتبط با پینترست به داخل ویژگی کالکشن مایکروسافت می‌آیند و در انتهای نوار آن در داخل مرورگر اج به نمایش در می‌آیند. هر دو ویژگی جستجو در نوار کناری و ادغام پینترست در هفته‌های آینده برای آزمایش‌کنندگان در دسترس خواهد بود.

 

پشتیبانی قدرتمند از PWA 

مایکروسافت همچنین در تلاش است تا پشتیبانی از هر آنچه باید درباره وب اپلیکیشن‌‌های پیش‌رونده PWA را در مرورگر اج بهبود بخشد.

جدیدترین بیلدهای ویندوز 10 امکان به اشتراک‌گذاشتن و دریافت محتوای اشتراکی را برای اپلیکیشن‌های پیش‌رونده PWA به ارمغان آورده است و با امکان نمایش آنها در منوی استارت، حالا حتی دیگر در ویندوز آشنا‌تر دیده‌ می‌شوند.

 

این یک ویژگی است که همین حالا درمرورگرهای دیگر مانند کروم و فایرفاکس وجود دارد و واقعا کاربران جای خالی آن را حس می‌کنند و استفاده از Edge را در چندین دستگاه یا حتی با iOS و اندروید دشوار می‌کند.

مایکروسافت پیش از این از عرضه این ویژگی در تابستان پیش‌رو خبر داده بود اما هنوز خبری از عرضه آن در نسخه‌های آزمایشی مرورگر اج نیز وجود ندارد!

14

دیدگاهتان را بنویسید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.

9 + 18 =