رایج ترین معایب نرم افزاری در تعمیرات کامپیوتر

 

رایج ترین معایب نرم افزاری در تعمیرات کامپیوتر

 

 

رایج ترین معایب نرم افزاری در تعمیرات کامپیوتر

در این مقاله از سایت ۲۴ بروز قصد داریم چند مشکل نرم افزاری بگم

 

 

معایب نرم افزاری کامپیوتر

 

ویدوز را باید عوض کنید

نرم افزار ها بسیار گسترده و متنوع هستند ولی مهم ترین نرم افزاری که بر روی هر سیستمی با آن سر و کار دارید همان ویندوز کامپیوتر می باشد که بیش ترین مراجعه به بروز ۲۴را دارد و تقریبا تمامی مشکلات نرم افزاری کامپیوتر ها در ارتباط با همین ویندوز روی سیستم شما هستند که می توان از جمله پشتیبانی نکردن ویندوز از برخی برنامه ها، وجود برنامه های ناسازگار، مشکلات نرم افزار هایی مثل دانلود منیجر و آفیس و .. را نام برد.

 

کامپیوتر کند کار میکنید

 

کارشناسان بروز ۲۴  می گویند دلیل این مورد از مشکلات سخت افزاری در اکثر موارد مربوط به فعال بودن برخی برنامه های بی استفاده و درگیر کردن سی پی یوی شما و یا حتی وجود یک بد افزار است که در سیستم شما مشغول فعالیت است.

 

خطلا های نامفهموم

 

در این گونه موارد شما میتوانید با سرچ خطا در اینترنت و یا حتی به طور دقیق تر در سایت های شناسایی خطا که برای کمک به کاربران ایجاد شده اند بررسی کنید که خطای بوجود آمده را چگونه باید برطرف کنید. این سایت ها بانک های اطلاعاتی از خطا های اغلب سیستم عامل ها را در خود دارند ولی اگر با این اقدامات  موفق نشدید با کارشناسان تعمیرات کامیپوتر ما تماس بگیرید.

 

به روزرسانی نرم افزار

به روزرسانی نرم افزار ارتباط مستقیمی با کاهش طول عمر سخت افزار ندارد. ولی در هر صورت سبب کاهش سرعت عملکرد کامپیوتر ، ایجاد خطا و نهایتا مشکلات دیگر میشود. نرم افزارهایی که باگ دارند یا از آن ها استفاده نمی کنید را پاک کنید و برنامه های بتا زیادی را به کار نگیرید. ضمنا از آخرین نسخه مرورگر ها استفاده کنید و سعی کنید یک آنتی ویروس مطمئن برای امنیت سیستم به کارگیرید.

 

2

دیدگاهتان را بنویسید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.