دی‌جی سرویس بی اما و اگر

دی‌جی سرویس بی اما و اگر

دی‌جی سرویس بی اما و اگر

23

این روزها شاید انتخاب برند گوشی موبایل راحت‌تر از انتخاب شرکتی است که آن­را گارانتی می‌کند. لیست گارانتی‌ها انگار انتهایی ندارند ولی پای یکی از موارد گارانتی که می‌رسد این‌بار اما و اگرهای شرکت‌ها تمامی ندارد! در چنین وضعیتی ترکیب گارانتی و پوشش بیمه‌ای یک استثناست؛ نه تنها یک تفاوت ساده بلکه برتری مهمی است که به‌سرعت دی‌جی سرویس را از سایرین متمایز کرد.

 

دی‌جی سرویس یکی از بزرگ­ترین و معتبرترین مجموعه‌ها در حوزه‌ی واردات گوشی موبایل، گجت‌های هوشمند و تجهیزات دیجیتال است. مجموعه‌ای که با بیش از ۲۰ سال تجربه حالا دیگر نقاط قوت و ضعف بازار گوشی‌های تلفن همراه را به‌خوبی می‌شناسد. بر مبنای همین شناخت بود که این مجموعه طرح ترکیب گارانتی گوشی و بیمه را اجرایی کرد.

بیمه و گارانتی در کنار هم

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دیجی سرویس، ارائه‌ی گارانتی بی اماواگر است. برای کاستن دغدغه‌ها و نگرانی‌های مشتریان در کنار گارانتی ۱۸ ماهه، دیجی سرویس تنها مجموعه‌ای در حوزه‌ی محصولات دیجیتال می‌باشد که با همکاری بیمه‌ی ایران محصولات خود را در برابر انواع حوادث، ۱۲ ماه بیمه می‌کند. این پوشش بیمه‌ای که در نوع خود از کامل‌ترین‌هاست شامل چهار مورد آسیب‌ دیدگی، سرقت و شکست حرز، آتش‌سوزی و خسارت‌های سخت‌افزاری می‌شود.

 

خدمات دی‌جی سرویس به مشتریان

دی‌جی سرویس به‌منظور همراه ماندن با مشتری در چندین زمینه، آن‌هم به‌طور تخصصی در خدمت مشتریان است. واردات، فروش، گارانتی، تعمیر و بیمه گوشی از جمله‌ی این زمینه‌هاست. برخی از این خدمات، تفاوت‌های دی‌جی سرویس را کاملا برجسته می‌کند از جمله:

  • نه‌تنها اصل بودن کالا در دی‌جی سرویس تضمین می‌شود، بلکه کلیه خدمات ارایه ­شده در شعبه‌ها، به‌طور مثال قطعات تعویض شده در تعمیر تلفن همراه، تا ‌۶ ماه دارای ضمانت خواهند بود.
  • دی‌جی‌ سرویس تا ۵ سال پس از تاریخ فروش، پشتیبان و پاسخ‌گوی تامین قطعات برای مشتریان خود است.
  • روند تعمیر اعم از درخواست، ارسال و بازگشت گوشی، آنلاین بوده و از طریق و‌ب‌سایت در دسترس است.
  • تعمیر گوشی‌ها در کمترین زمان و توسط باتجربه‌ترین متخصصین انجام می‌شود.
  • در صورت تمایل، مشتریان می‌توانند هزینه‌ی تعمیرات را به‌صورت اقساطی پرداخت نمایند.
  • خدمات دی‌جی سرویس در سرتاسر کشور به‌طور یک‌پارچه ارائه شده و تهیه و توزیع، تامین قطعات و تعمیر محصولات، حتی در شهرهای بدون نمایندگی، با صرف کم‌ترین زمان قابل دسترسی است.
  • برای خرید محصولات با گارانتی دی‌جی سرویس می‌توانید به نمایندگی‌های ما و یا فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور و همچنین سایت‌های فروشگاهی از جمله دیجی کالا و دی‌جی‌لند مراجعه کنید.

تجربه‌ی خریدی بدون نگرانی

شاید ادعای بی‌راهی نباشد که بگوییم زندگی این روزها بدون تلفن‌های همراه هوشمند نه سخت، که تقریبا غیر ممکن شده؛ ازطرفی گوشی غیراصل یا کارکرده، گارانتی غیر معتبر، تعمیر گوشی با قطعات کارکرده و مشکل‌دار، شرکت‌هایی که زیر بار گارانتی خودشان نمی‌روند و… هر خریداری را با انبوهی از سوال بی‌جواب و اضطراب و دغدغه‌ی کاملا به‌جا مواجه می‌کند. با درنظرداشتن همه‌ی این‌ها، تمام تلاش دیجی سرویس این است که بتواند نقشی پررنگ در کاستن نگرانی‌های مشتریان خود داشته باشد. تجربه‌ی لذت خرید بدون ریسک و همراه ماندن در کنار مشتری، تعهد دی‌جی سرویس است.

محمدرضا گلزار سفیر برند دی‌جی سرویس

بیست سال سابقه‌ی دی‌جی سرویس گواهی بر تعامل هدف‌مند با مشتری است که اعتبار خود را نه فقط از ماندگاری، بلکه با جلب رضایت مشتریانش کسب می‌کند. اعتبار، تجربه، تمرکز، حرفه‌ای بودن و رضایت طرفداران ارز‌ش‌هایی همیشگی نزد دی‌جی سرویس است. ارزش‌هایی که انتخاب سفیر را برای برند ما راحت‌تر می‌کرد. محمدرضا گلزار هنرمندی است واجد این ارزش‌ها که دی‌جی سرویس با افتخار او را به‌عنوان سفیر برند خود انتخاب کرده است.

 

 

 

3

Notice: Undefined variable: aria_req in /home/ibrooz24/public_html/wp-content/themes/Nimad_Blog/comments.php on line 17

Notice: Undefined variable: html_req in /home/ibrooz24/public_html/wp-content/themes/Nimad_Blog/comments.php on line 17

Notice: Undefined variable: html5 in /home/ibrooz24/public_html/wp-content/themes/Nimad_Blog/comments.php on line 18

Notice: Undefined variable: aria_req in /home/ibrooz24/public_html/wp-content/themes/Nimad_Blog/comments.php on line 18

Notice: Undefined variable: html_req in /home/ibrooz24/public_html/wp-content/themes/Nimad_Blog/comments.php on line 18

Notice: Undefined variable: html5 in /home/ibrooz24/public_html/wp-content/themes/Nimad_Blog/comments.php on line 19

دیدگاهتان را بنویسید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.

پنج × یک =


Notice: Undefined offset: 0 in /home/ibrooz24/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3379