تعمیرات کامپیوتر در کرمان

تعمیرات کامپیوتر در کرمان

 

 

تعمیرات کامپیوتر در کرمان

 

تعمیرات کامپیوتر یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در بروز 24 است که به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر انجام می پذیرد.

سرویس ها و خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات کامپیوتر منحصر به برند و دستگاهی خاص نیست و دارندگان کلیه برندهای این دستگاه می توانند به این مرکز مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با ترمیم، تعمیر، بهسازی و ارتقاء کامپیوتر را دریافت نمایند.

 

تعمیرات کامپوتر در کرمان شامل چه بخش هایی است

 

1-  تعمیرات نرم افزاری

2- تعمیرات سخت افزاری

 

متخصصان این واحد ابتدا دستگاه را به دقت عیب یابی کرده و پس از شناسایی قطعات معیوب تعمیرات کامپیوتر در بخش سخت افزاری را اعمال می کنند.

در بخش نرم افزاری نیز در صورتی که نصب برخی از بد افزار ها در روند کاری کامپیوتر مشکل ایجاد کند از طریق ارتقاء و یا حذف آن ها مشکل را برطرف می کنند. در صورتی که کامپیوتر آسیب دیده به تعویض قطعه نیاز داشته باشد.

 

جایگزینی نمونه های فرسوده با مدل های اصلی قطعات در واحد تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر انجام می شود. انواع کامپیوتر در برند های مختلف در بروز 24 قابل تعمیر هستند. همچنین لازم است بدانید متخصصان این مجموعه با تمامی قسمت های کامپیوتر آشنایی داشته و به همین دلیل می توانند تعمیرات را به درستی اعمال کنند. کلیه ی قطعات استفاده شده در فرآیند تعویض قطعات اورجینال بوده و اصالت آن ها توسط مرکز سخت افزار ایران تضمین می شود.

 

تعمیرات تخصصی کامپیوتر ، لب تاب در منزل و محل کار 

1- تعمیر یا تعویض مادربرد MB

2–، تعویض هارد دیسک HDD

3- تعویض LED/LCD لب تاب

4- آپدیت کردن بایوس یا UEFI

5- تعویض رم Ram

6- تعمیر یا تعویض پاور Power

7- تعویض درایو نوری DVD

8- عیب یابی سیستم

9- ارتقاع کامپیوتر یا لب تاب

10- ویروس یابی

11- نصب آنتی ویروس

12- ریکاوری اطلاعات به روش کاملاً تخصصی

13- نصب انواع نرم افزارهای تخصصی

14- نصب لینوکس در کنار ویندوز ، نصب مک در کنار ویندوز

 

 

تعمیر کامپیوتر در کرمان

هنگامی که سیستم شما دچار مشکل خیلی حاد میشود چاره ای جز مشورت با متخصصان خدمات کامپیوتری ندارید زیرا در صورت نداشتن اطلاع کافی ممکن است صدمه بسیار بزرگی به کامپیوتر تان وارد کنید که جبران خسارت برای شما مشکل خواهد شدپیشنهاد ما به شما استفاده از کارشناسان ما میباشد که پس از تماس مشتری کارشناس به محل اعزام خواهد شد

.در کمترین زمان کامپیوتر شما را عیب یابی و تعمیر خواهد کرد لذا قابل ذکر میباشد در بعضی مواقع که سیستم مشکل هاد داشته باشد با رضایت مشتری رسید و به دفتر انتقال داده میشود.

 

 

 

12

دیدگاهتان را بنویسید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.

هفت + 18 =