انفجار گوشی تازه عرضه شده «وان پلاس نورد 2» خبرساز شد

انفجار گوشی تازه عرضه شده «وان پلاس نورد 2» خبرساز شد

انفجار گوشی تازه عرضه شده «وان پلاس نورد 2» خبرساز شد


انفجار گوشی‌های هوشمند چیز تازه‌ای نیست و همه ما را به یاد تراژدی‌هایی مانند گلکسی نوت 7 می‌اندازد. اما این مسئله در سال‌های اخیر و با قدرتمندتر شدن گوشی‌ها و به تبع آن قدرتمندتر شدن باتری، نمود بیشتری پیدا کرده است. در تازه‌ترین مورد، یکی از گوشی‌های تازه وارد بازار، یعنی وان پلاس نورد 2 (OnePlus Nord 2) دچار انفجار و آتش‌سوزی شده که می‌تواند شرایط بدی را برای تولید کننده خوشنام آن به دنبال داشته باشد. با بروز 24 همراه باشید.

انفجار گوشی وان پلاس نورد 2

اخیراً شخصی گزارش کرده که گوشی همسر وی به هنگام رانندگی، منفجر شده و موجب آسیب فیزیکی به همسرش شده است. توییت این شخص که در حال حاضر بنا به دلایلی حذف شده، بیان می‌دارد که خانم آنکور شارما، دارنده این گوشی، وقتی مشغول دوچرخه‌سواری شده متوجه آتش گرفتن گوشی خود می‌شود و در نتیجه آن دچار سانحه شده و به بیمارستان مراجعه می‌کند. اینکه آتش گرفتن گوشی باعث آسیب فیزیکی شده و یا تصادف با دوچرخه در پی حواس‌پرتی به وجود آمده، مسبب اتفاق بوده به طور دقیق مشخص نیست. اما آنچه که از تصاویر کاملاً قطعی به نظر می‌رسد، انفجار وان پلاس نورد 2 است.

منفجر شدن وان پلاس نورد 2

تصاویری که از وان پلاس نورد 2 منفجر شده، ارائه شده بودند هنوز هم در دسترس هستند اما توییت اصلی حذف شده است. با توجه به تصاویر ظاهراً شدت انفجار بالا بوده و منشأ آن هم به احتمال فراوان باتری بوده است. بلافاصله، کمپانی وان پلاس با ارسال یک پیام از صاحب گوشی خواسته تا مستقیماً با شرکت تماس گرفته و مسئله را پیگیری کند. اکنون، مشخص نیست که حذف شدن توییت اصلی در نتیجه جلب رضایت شرکت از فرد آسیب دیده بوده و یا علت دیگری دارد.


2

دیدگاهتان را بنویسید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.

2 + یک =